Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript! Aby przeglądać naszą stronę uruchom Javascript. Instrukcja dla twojej przeglądarki: Tutaj

 1. Jakie są godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta jest czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00.

W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 880 019 020 oraz odpowiadamy na Państwa maile. W tych godzinach wprowadzane są bieżące zamówienia oraz jest możliwość zgłaszania zmian w dostawach.

 1. Jak mogę złożyć zamówienie ?

Zamówienia można składać on-line poprzez formularze zamówienia dostępne pod każdym zestawem oraz ankietą.

 1. Czy mogę otrzymać fakturę za moje zamówienie?

Oczywiście jest możliwość wystawienia faktury VAT. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić od razu, w momencie składania zamówienia. Faktura zostanie wystawiona po zaksięgowaniu płatności za zamówienie. Nazwa usługi na fakturze brzmi „catering” i nie podlega ona zmianie.

 1. Jak mogę przedłużyć kończące się zamówienie?/ Kiedy muszę zgłosić chęć przedłużenia?

W tej sytuacji min 2 dni przed końcem realizacji bieżącego zamówienia należy zalogować się na swoje konto i wykupić kolejny okres.

 1. W jakie dni realizowane są dostawy?

Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. W sobotę dostaną Państwo zestawy na dwa dni: sobotę i niedzielę.

 1. Jak mogę dokonać zapłaty za zamówienie?

Zapłaty za zamówieni można dokonać drogą elektroniczną w systemie płatności online First Data Polcard.

 1. Czy mogę zapłacić gotówką za zamówienie ?

Niestety opłaty za zamówienie można dokonać tylko drogą elektroniczną w systemie płatności online Fisrt Data Polcad.

 1. Kiedy muszę dokonać płatności?

Płatności należy dokonać w momencie składania zamówienia. Tylko opłacone zamówienia będą realizowane.

 1. Dodatkowe informacje dla kuriera.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie dokładnych wskazówek dla kierowcy w tym, jeśli oczywiście, jeśli jest taka możliwość, kodu do wejścia np. do bloku. W sytuacji kiedy kierowca będzie pod danym adresem wcześniej, będzie mógł zostawić torbę w wyznaczonym przez klienta miejscu bez konieczności budzenia Klienta wcześnie rano.

 1. Czy dostawa jest bezpłatna?

Szczegółowe informacje dotyczące opłat za dostawę są dostęne na naszej stronie w zakładce Jak i gdzie działamy – gdzie. W strefie zielone dostawa jest bezpłartna. Nasze zestawy dostarczamy również na terenie niektórych podwarszawskich miejscowości za dodatkową opłatą.

Dopłata jest doliczana do ceny diety za każdy dzień dostawy

 1. Czy mogę zmienić godzinę lub miejsce dostawy?

Zestawy Zdrowe Pudełka dostarczene są w godzinach nocnych i codziennie do 5 rano trafiają pod Twoje drzwi. Chętnie dostarczymy zestawy tam, gdzie potrzebują jej Klienci (w zasięgu naszych dostaw – szczegóły w zakładce Gdzie). Tego typu zmiany prosimy zgłaszać telefonicznie do Biura Obsługi Klienta (tel. 880 019 020) najpóźniej w dniu poprzedzającym dostawę do godz. 13:00. Zmiany dotyczące dostawy poniedziałkowej przyjmujemy najpóźniej do godziny 13:00 w sobotę. Postaramy się spełnić Państwa życzenia.

 1. Czy z zamawianych zestwów Zdrowe Pudełka mogę wykluczyć produkty których nie lubię lub nie mogę jeść?

Zestawy Zdrowe Pudełka to odpowiednio zbilanoswane posiłki, które dostarczają odpowiednią ilość białka, tłuszczu, węglowodanów oraz witamin, składników mineralnych i związków aktywnych o działaniu prozdrowotnym.

Zestawy dostosowane są do zapotrzebowania mężczyzn i kobiet.

Zestaw Zieleniak i Warzywniak wykluczają mięso, natomiast zestawy Wykluczone ! i Nie uczulam wykluczają laktozę i gluten. Nie oferyjemy wykluczania poszczególnych produktów.

 1. Czy możecie przygotować dla mnie indywidualną dietę np. rospisaną przez mojego dietetyka?

Nie przygotowujemy diet według indywidualnej specyfikacji. Oferujemy 9 rodzajów zestawów. Zestawy Zdrowe Pudełka to odpowiednio zbilanoswane posiłki, które dostarczają odpowiednią ilość białka, tłuszczu, węglowodanów oraz witamin, składników mineralnych i związków aktywnych o działaniu prozdrowotnym.

Można też zamawiać zestawy na dowolnie wybrane dni tygodnia, z weekendami lub bez, 5 posiłków lub 4 posiłki ( bez śniadania lub kolacji).

 1. Moja waga mi odpowiada, ale chcę się zdrowo odzywiać – czy Zdrowe Pudełka są dla mnie?

Jak najbardziej  Hasłem przewodnim Zdrowych Pudełek jest dostarczamy Twoje zdrowie. Odpowiedni styl odżywiania oraz aktywność fizyczna pozwolą Ci zachować zdrowie na dłużej. Skup się na regularnym spożywaniu 5, odpowiednio zbilanoswanych posiłków, nie zapominaj o piciu wody. Nasze zestawy dostarczają odpowiednią ilość białka, tłuszczu, węglowodanów oraz witamin, składników mineralnych i związków aktywnych o działaniu prozdrowotnym

 1. Jaka kaloryczność zestawów Zdrowe Pudełka będzie dla mnie odpowiednia?

Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne możesz sprawdzić wypełniając ankietę (przekierowanie na ankietę).

 1. Czy można kupić tylko jeden zestaw Zdrowe Pudełka?

Minimalna długośc zamówienia to 5 dni. Tylko wtedy można poczuć smak i docenić jakość naszych zestawów. Przyjmujemy zamówienia przez stronę internetową na dowolny okres od 5 do 30 dni.

 1. Co otrzymam w zestawie Zdrowe Pudełka?

Zestawy Zdrowe Pudełka składają się z pięciu posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) lub z czterech posiłków (odpowiednio bez kolacji lub śniadania – posiłki te należy przygotować we własnym zakresie).

 1. W jakich opakowaniach dostarczane są posiłki Zdrowe Pudełka i czy sa one bezpieczne?

Naszym klientom dajemy możliwość zamówienia naszych zdrowych pudełek na tackach, które w 100% są biodegradowalne. To nowość na światową skalę – nasze opakowania ulegają rozkładowi nie w 40 czy 60 procentach, ale są w 100% ekologiczne! Po użyciu są poddawane recyclingowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa – i to zaledwie w 12 tygodni. Zero toksycznych odpadów, zero zanieczyszczeń, samo dobro! Dodatkowo, tacki mają certyfikat Forrest For All Forever – a więc nie tylko łatwo się rozkładają, ale do ich produkcji używane są drzewa z odpowiedzialnych upraw.

 1. Jestem na zestawach Zdrowe pudełka, a idę do restauracji. Co mogę zjeśc?

Generalnie zalecamy spożywanie posiłków z dostarczanych przez nas zestawów, jednak same mamy restaurację :) Nie stanie się nic złego, jeśli raz na jakiś czas wybierzesz się do restauracji i zjesz niskokaloryczny posiłek, a obiad czy kolację oddasz członkowi rodziny czy koleżance z pracy.